(044) 456 12 12
(044) 228 12 03
price
Регистрация домена

portfolio
Документы


Акции


Цены


Глосарій

Хостинг

комплекс услуг по аренде дискового пространства для размещения своего сайта. Для того, чтобы сайт был доступен в сети интернет, нужно его разместить на специальном сервере хостинг-провайдера, постоянно подключенного к интернету.

Веб-дизайн

це оформлення веб-сторінок. Він відіграє таку ж роль для сайту, як поліграфічний дизайн і верстка для паперового видання.

Архітектура сайту

це систематизація інформації і навігації по ній, з метою допомогти користувачам більш успішно знаходити потрібні їм дані.  

Веб-сторінка

це документ, який має певну URL адресу, який можна відкривати та переглядати за допомогою браузера.

Діагностика та ремонт комп'ютера

  це пошук і виправлення різних неполадок як в „залізі” так і в самій операційній системі (ОС).  Це абсолютна локалізація дефекту з виявленням причин його виникнення, перевірка стійкості комп’ютера в цілому та окремих комплектуючих, тестування працездатності материнської плати за допомогою спеціальних модулів.  

Верстка сайту

це виробничий процес, який використовується при створенні сайту, направлений на перетворення графічного дизайну макета сайта в html код з врахуванням оптимізації коду, оформлення, вимог браузерів і роздільної здатності еранів.

Дизайн макет сайту

це графічний образ представлення майбутнього сайту.

Дизайн підтримка сайту

  Це комплекс послуг, що пов'язані з підтримкою працездатності Інтернет-проекта / веб-сайта / веб ресурса з точки зору дизайна. Складається з: Розробка графічних елементів. Оформлення нових розділів. Зміна дизайну.

Інтернет-вітрина

це розгорнутий варіант сайта-візитки, де крім загальної інформації про компанію, відвідувач може візуально ознайомитися  з продукцією чи послугами, що пропонуються.

Інтернет-магазин

це магазин, вітрина якого розташована в інтернеті і який дає можливість замовити товари через інтернет.

Сторінки

Наши клиенты

PInkPInk
Глоссарий